^ do góry
  • 1425
  • top2

Kalendarz

Newsletter


Losowa galeria

losowa galeria
Jesteś tutaj: Strona główna / Wyścigowy długi weekend

Wyścigowy długi weekend

Data : 2015-06-04 13:32

Już w najbliższy weekend w okolicach Czarnej Góry odbędą się kolejne eliminacje Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. Na terenie Dolnego Śląska przy miejscowości Stronie Śląskie 46 zawodników rywalizować będzie na trasie z Siennej do Przełęczy Puchaczówka.

Wśród zawodników pojawi się Rzeszowianin Roman Baran w swoim niezawodnym Renault Clio. Niestety tym razem konkurencja nie dopisała i w klasie E1-2000 będzie startował sam. Piątkowe popołudnie to odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne.  Sobota rozpocznie się o 8.30 podjazdem zapoznawczym. Od 9.30 podjazdy treningowe, natomiast na 14.30 planowany jest start do podjazdów wyścigowych.

Roman Baran:

Kolejne eliminacje GSMP przede mną. Tym razem konkurencja nie dopisała i w mojej klasie będę solistą. Pojadę swoje i będę starał się zająć jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej. Moje Renault jest gotowe do zmierzenia się z najlepszymi w stawce, więc liczę na fajną rywalizację. Z Rzeszowa na Dolny Śląsk jest trochę kilometrów, więc tych co nie mają możliwości pojawienia się podczas wyścigu zapraszam przed komputery do śledzenia mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/RomanBaranRacing. Serdeczne podziękowania dla  Miasta Rzeszów – stolica innowacji za wsparcie oraz partnerom: Szik, Handlopex, Bendix, LRacing, Carrera, B3Studio, Cutline, Motul, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy i portalowi www.wyscigigorskie.pl za wyjątkowy patronat medialny i najlepsze relacje prosto z tras GSMP. Do zobaczenia podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego.

 


Galeria zdjęć:

  • Wyścigowy długi weekendIlość wyświetleń: 1609Sponsorzy

Kontakt

tel. 123 456 789
email: admin@romanbaran.pl

Formularz kontaktowy   wpisz wynik*  

© Copyright 2014 by Roman Baran
Projekt Kamil Golec
Wykonanie: Websonal