^ do góry
  • 1425
  • top2

Kalendarz

Newsletter


Losowa galeria

losowa galeria
Jesteś tutaj: Strona główna / Rusza sezon 2015

Rusza sezon 2015

Data : 2015-05-07 22:51

Kibice Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski czekali pół roku na kolejny sezon zmagań na górskich trasach. Pierwszy wyścig w sezonie 2015 podobnie jak w roku ubiegłym organizowany jest na podkarpackiej trasie w Załużu podczas 41 Międzynarodowego Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego.

Lista startowa do pierwszej eliminacji to 75 zawodników z Polski, Czech, Słowacji oraz Serbii. Bieszczadzki Wyścig Górski to domowa eliminacja dla ubiegłorocznego Mistrza Polski w klasie Open – 2000 Romana Barana. 8 maja na Sanockim Rynku odbędzie się odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne. Start do pierwszych podjazdów w sobotę planowany jest na godzinę 9.00.

Roman Baran:

Choć moje starty w sezonie 2015 stały pod znakiem zapytania, to po raz kolejny pojawię się  na trasach GSMP. Decyzja zapadła zaledwie dwa miesiące temu. Startuję ponownie moim mistrzowskim Renault Clio, które udowodniło nie raz, że jest bardzo szybką ośką w stawce. Samochód jest doskonale przygotowany do startów przeszedł kilka modyfikacji zawieszenia oraz „odchudzenia”. Otrzymał również nowe oklejenie i znakomite zaplecze opon. Liczba startujących w Open-2000 nie jest wielka, ale sezon pokaże czy będzie ciężko. Mój cel to ponownie najwyższe lokaty w Klasyfikacji Generalnej oraz zbieranie dużej ilości punktów w grupie co da mi kolejny tytuł Mistrza Polski. W piątek 8 maja zapraszam na Sanocki Rynek, a w sobotę i niedzielę na trasę. Dla tych co nie będą mogli się zjawić by dopingować na żywo zapraszam przed komputery do śledzenia mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/RomanBaranRacing. Serdeczne podziękowania dla  Miasta Rzeszów – stolica innowacji za wsparcie oraz partnerom: Szik, Handlopex, Bendix, LRacing, Carrera, B3Studio, Cutline, Motul, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy i portalowi www.wyscigigorskie.pl za wyjątkowy patronat medialny i najlepsze relacje prosto z tras GSMP. Do zobaczenia podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego.


Galeria zdjęć:

  • Rusza sezon 2015Ilość wyświetleń: 1802Sponsorzy

Kontakt

tel. 123 456 789
email: admin@romanbaran.pl

Formularz kontaktowy   wpisz wynik*  

© Copyright 2014 by Roman Baran
Projekt Kamil Golec
Wykonanie: Websonal